Powiat

Casting do "Mam Talent!"

Już w kwietniu i maju po raz ósmy ekipa „Mam Talent!” wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting. Pokaż co potrafisz.

 

 „Mam Talent!” to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich.

 

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

 

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

 

Wszystkie precastingi rozpoczynają się o godz. o 10.00.

 

Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych. Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na facebooku www.facebook.com/MamTalentTvn.

 

harmonogram:

11.04 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca, ul. gen. De Gaullea 17

12.04 Wrocław, Hotel Scandic, ul. Piłsudskiego 49/57

18.04 Szczecin, Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2

19.04 Poznań, Hotel Andersia, pl. Andersa 3

25.04 Gdańsk, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Heweliusza 22

26.04 Bydgoszcz, Hotel City, ul. 3 Maja 6

09.05 Rzeszów, Hotel Bristol, ul. Rynek 20

10.05 Lublin, Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16

16.05 Olsztyn, Hotel Wileński, ul. Knosały 5

17.05 Warszawa, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15