Ogromny sukces Publicznego Gimnazjum nr 2

Popławiacy z klasy IIa w ogólnopolskim konkursie "Rosswijające Wakacje Rossmana" zostali jego laureatami. W zabawie wzięło udział blisko 350 dwudziestoosobowych grup gimnazjalnych z całego kraju.

 

Ostateczny rezultat konkursu to składowa głosów oddanych na prace przez internautów oraz subiektywna ocena dokonana przez konkursowe jury złożone z pracowników działów promocji, marketingu i komunikacji firmy Rossmann. Popławiacy w nagrodę wyjadą 16.08.2015 r. – 25.08.2015 r. na jeden z 50 wyjazdów wakacyjnych (dla grup składających się z 20 uczniów i koordynatora, każda). Wartość każdego wyjazdu wyniesie nie mniej niż 60 000 zł. Na nagrodę składa się również 50 nagród pieniężnych w kwocie 1000 zł każda dla nauczycieli, którzy wezmą udział w wyjeździe.

Popławiacy – to grupa gimnazjalistów, których łączy radość z życia, wiele pasji, zainteresowań. Codziennie spędzamy ze sobą wiele czasu podczas lekcji, zajęć dodatkowych, wycieczek i spotkań po szkole. Lubimy się bawić* i śmiać. Ale pamiętamy, że ważnym elementem naszych relacji jest higiena osobista. Dbamy o nasze ciała, bo czystość to zdrowie, a ,,W zdrowym ciele zdrowy duch” - mówią o sobie uczniowie