Tygodniowa kronika strażaków

W dniach 12.01.2015  -  18.01.2015 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 7 zdarzeniach:

12 stycznia
Jeden zastęp z OSP Obryte (5 ratowników) usunął drzewo z drogi gminnej w miejscowości Ciółkowo Małe gm. Obryte.
Jeden zastęp z OSP Obryte (6 ratowników) usunął drzewo z drogi gminnej w miejscowości Obryte gm. Obryte.
13 stycznia
Dwa zastępy z JRG (8ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego samochodu ciężarowego w miejscowości Przemiarowo gm. Pułtusk. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Osób rannych nie odnotowano.
Dwa zastępy z JRG ( 8 ratowników) usunęły skutki wycieku oleju z ciągnika rolniczego w Pułtusku ul. 3 Maja. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było uszkodzenie układu hydraulicznego w ciągniku.
14 stycznia
Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) usunął konar drzewa z drogi krajowej nr 61 w miejscowości Pułtusk gm. Pułtusk. Konar stwarzał zagrożenie dla przechodniów.
18 stycznia
Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) i dwa zastępy z: OSP Gzy ( 6 ratowników) i OSP Szyszki (4  ratowników) ugasiły pożar samochodu osobowego w miejscowości Gotardy. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej.
Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) ugasiły pożar pomieszczenia zaadoptowanego na kotłownię centralnego ogrzewania w Pułtusku ul. Tartaczna.